Sekretariat
58 32 63 450
coffema@coffema.pl

Miło nam poinformować, że Coffema International Poland Sp. z o.o. właśnie rozpoczęła współpracę z nową, szwajcarską marką – jesteśmy wyłącznym, oficjalnym dystrybutorem na rynek polski. Witamy w świecie Eversys!

Eversys to filozofia, umiejętność perspektywicznego postrzegania oraz zdolność korzystania z  potencjału postępu.

Historia marki Eversys ma swoje początki w roku 2009, kiedy to Jean-Paul In-Albon oraz Robert Bircher założyli firmę w sercu szwajcarskich Alp. Od czerwca 2017 włoska grupa De’Longhi stała się strategicznym partnerem finansowym Eversys dzięki nabyciu 40% udziałów.Wizją marki jest wypełnić lukę pomiędzy tradycyjnym włoskim ekspresami do kawy, a inteligentnymi superautomatami wypełnionymi nowoczesną elektroniką przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości produktu.

Misją Eversys jest ciągły rozwój systemu e’Barista pozwalający zastąpić wyszkolonego baristę w osiąganiu takich efektów, jakie satysfakcjonowałby nawet najbardziej wymagających smakoszy kawy.

Możliwości urządzeń tej szwajcarskiej marki bazują na doświadczeniu najlepszych baristów i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Jeżeli poszukują Państwo ekspresu do kawy, który jest wyjątkowo wydajny, intuicyjny, utrzymujący wysoką jakość i bezbłędną powtarzalność serwowanych produktów, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jeśli oczekują Państwo od urządzenia, aby nie stało w opozycji do tradycji parzenia kawy, ale wzmagało Twoją kreatywność i sprawiało, że efekt pracy z ekspresem stanie się sztuką, poznajcie szczegóły naszej propozycji.

Szczegóły w zakładce Produkty – Ekspresy automatyczne Eversys.

Strona producenta - https://www.eversys.com/en/.

EVERSYS

CARIMALI

AKTUALNOŚCI

Zaufali nam

© 2019 Coffema International Poland. Wszystkie prawa zastrzeżone. NetVerse
Top